Yalçın Keresteye'e Hoşgeldiniz
ENGLISH
KURUMSAL

YALÇIN KERESTE & KAĞITSAN. VE TİC. LDT.ŞTİ.

Şirketimiz 1974 yılında Adana'da çeşitli sektörlere hizmet verdikten sonra 1992 yılında kereste üretimine başlamıştır. 2010 yılında yenilenen yeni yüzü ve Kurumsal Kimliği ile YALÇIN KERESTE & KAĞIT olarak faaliyetini sürdürmektedir.

Gerek yurt içinden gerek yurt dışından (Rusya - Sibirya) ithal ettiğimiz ürünleri Samsun'daki depomuzda tomruk olarak veya Adana'daki fabrikamızda işlendikten sonra yurt içi ve yurt dışına satmaktayız. Firmamız bünyesinde yerli ve ithal ürünler başta tomruk ve inşaatlık kereste, plywood, lambiri, taban tahtası ve doğramalık kereste olmak üzere çok sayıda ürün imal edilerek Türkiye’nin bütün illerindeki inşaat firmalarına, müteahhitlere, kooperatifler ve perakende müşterilere ürünlerimiz pazarlanmaktadır.

Üretim makinelerimiz son teknoloji olup istenen ebat ve ölçülerde bilgisayar destekli olarak TSE standartlarına uygun üretim yapmaktadır. Firmamız yurt çapında satış ağına sahip olup, aranılan tüm ağaç ürünleri fabrikamızda üretilmekte veya temin edilmektedir. Sektörümüzün sürekli değişen ve gelişen ürün yelpazesinin tüm seçeneklerini en uygun koşullarda ve en kısa sürede sizlere sunmak firmamızın temel prensiplerindendir.

30 yılın aşkın BİLGİ BİRİKİMİ ve TECRÜBESİYLE YALÇIN KERESTE sektÖRÜNde bİr marka olmuştur.

alt text

YALÇIN KAĞIT

Firmamız yurt dışından ithal ettiği çeşitli kâğıt ürünlerini Samsun'daki depomuzdan veya Adana'daki depomuzdan yurt içi ve yurt dışına satmaktayız.

Firmamız bünyesinde 1.hamur Kağıt, 3.Hamur Kağıt, Kuşe Kağıt, Kraft Kağıt ve Amerikan Bristol başta olmak üzere çok sayıda ürün ithal edilerek Türkiye’nin bütün illerindeki matbaa ve ambalaj sektöründeki müşterilere ürünlerimiz pazarlanmaktadır.

>

İthalMARKALARIMIZ

PHOTO GALLERYFOTO GALERİ

worker

YALÇIN KAĞIT

Firmamız yurt dışından ithal ettiği çeşitli kâğıt ürünlerini Samsun'daki depomuzdan veya Adana'daki depomuzdan yurt içi ve yurt dışına satmaktayız.

Ürün Detayı