Yalçın Keresteye'e Hoşgeldiniz
ENGLISH
ÜRÜNLERİMİZ

PLYWOOD

alt text

PLYWOOD

HİNDİSTAN VE RUSYADAN KENDİ İTHALATIMIZ. Hindistan ve Rusyadan ithal her iki yüzü Brown Film ile kaplı, Panel kenarları Akrilik boya ile yalıtılmıştır. Hasarsız palet halindedir.

Tür: Katmanlar Çam 640 kg / m3 yoğunlukta.
Tutkal: WBP ısıya ve suya dayanıklı fenol tutkalı.
Film: 120 gr / m2 Dynea Brown Film ile kaplanmıştır.
Ebatlar: 18 mm - 21 mm 1250 x 2500 13 - 15 Katman

Birch plywood, WBP glue
Avantajları:

Yüksek mukavemet ve aşınma direnci. Nem direnç. Yüksek yüzey kalitesi ve bütünlük. Dış ve iç kontrplak tabakaları huş kaplama levhalar vardır. yönetim kurulunun geometri kararlılığı. göre yapıştırma dayanıklılık endeksi uygunluk 68705 bölüm 3 BFU 100 DIN.

alt text

Film faced plywood
Avantajları:

Yüksek teknik özellikleri. Yüksek aşınma direnci. kimyasal ve diğer agresif çevre etkileri karşı mükemmel direnç. yönetim kurulunun geometri kararlılığı. ağırlık ve güç Optimal oranı. ultraviyole radyasyon * () film melamin için geçerli Dayanıklı. Daha fazla mekanik tedavi için Karşılaştırmalı kolaylığı. Olasılığı, müşteri istekleri (yüzey, renk, film yoğunluğu türüne göre) kalınlık boyutları üretmek. Uyum GOSTs ve üretim düzenlemeleri gibi uluslararası kalite standartlarına uygun.

TEKNİK öZELLİKLER

alt text

Sveza Rus Birch Plywood 1.4 mm kalınlığındaki Rusya'da yetişen huş ağaçlarının katmanlarından üretilir. Rusyadan ithal plywood ürünüdür. Ön ve arka yüzeyi kahverengi fenolik film ile kaplanmıştır (120 gr/m2). Huş kontraplağının, kenarları rutubet ve sudan etkilenmemesi için akrilik boya ile yalıtılmıştır. Yüksek dayanım, güzel görünüm ve/veya 50-70 tekrar kullanım gereken yerlerde kullanılır.

Filmli malzemelerin sıva yapılmayacak yüzeylerde kullanılması doğrudur ve parlak brüt beton almanızı sağlar. İnşaatlarınızda, beton kalıplarınızda rahatlıkla kullanabileceğiniz, kaliteli ve dayanıklı bir malzemedir.


worker

YALÇIN KAĞIT

Firmamız yurt dışından ithal ettiği çeşitli kâğıt ürünlerini Samsun'daki depomuzdan veya Adana'daki depomuzdan yurt içi ve yurt dışına satmaktayız.